יום ראשון, 20 ביולי 2008

הקבוצה הכי לא ספורטיבית באירופה

אומנם העונה רק עכשיו מתחילה, אבל כבר עכשיו להכריז על וטרה הליטאית כזוכה בתואר המאוד לא מכובד.
בחמישי האחרון במשחק בגביע אופ"א היא פגשה את ויקינג הנורבגית. אחד השחקנים נפצע והשוער הנורבגי זרק את הכדור החוצה כדי שיוכל להתפנות מהמגרש. עד כאן הכל בסדר, רק שאז במקום להחזיר את הכדור ליריבה, שחקן וטרה את הכדור לאנטולי אוסטפ שמחצי מגרש בעט לשער הריק של הנורבגים. המשחק הסתיים בתוצאה 1-0 לליטאים. למרות שאני לא מכיר אף אחת מהקבוצות, אין לי ספק בעד מי אהיה בגומלין.
הכובש תירץ את השער בסיום המשחק, בכך שהוא בעט כדור סתמי ולא התכוון לכבוש, שוער ויקינג, לא קונה את זה..הוא טוען שמייד לאחר השער כשמחה בפניו על הכיבוש, אוסטפ אמר "זה פשוט שער"... חבל שהם לא למדו מאייאקס שבמקרה דומה, החזירו שער ליריבה. קרדיט ל101greatgoals על החשיפה.פורצה דוגאנה
"סאן מרינו אולי לא מדינה" כמו ששרו אוהדיי הפועל, אבל יובנס דוגאנה היא קבוצת כדורגל ויש לה אפילו בלוג של מעריצים עם תמונות ותיעוד פרסומים בתקשורת.
הנה הקישור עם אזהרה מוקדמת, הדף נטען במשך שניות ארוכות ויכביד על המחשב שלכם:
http://forzadogana.blogspot.com/
אש על מארקש
הנה החלק השני מוידאו שמישהו (כנראה הסוכנים של..) העלו לרשת עם ביצועים של אדוארדו מארקש.קבוצת הגמדים הבריזלאית
"הענקים מהצפון" הם קבוצת כדורגל של גמדים שהוקמה במיוחד כדי לתת את הדעת על הצרכים המיוחדים של אנשים מאותגרי קומה, כאן הם מנצחים קבוצת נערים.

4 תגובות:

אילן אמר/ה...

אני מקבל את הגירסה שלו לגבי הגול, ניראה שהוא התכוון להעיף לכיוון השוער.

שחר אמר/ה...

יכול להיות. אבל ספורטאים אמיתיים היו מאפשרים ליריבה לתקן את הטעות ונותנים להם לכבוש שער שיוויון בלי להפריע כפי שנהגה אייאקס.

sorter אמר/ה...

גם לדעתי זה נראה כאילו הוא סתם מרים לכיוון השער.

אבל מה שכן, תיקון קטן, לפי הוידאו השוער הנורווגי הוציא כדור אחרי פציעה של אחד הליטאים ולא אחד הנורווגים.

וסתם שאלה שעולה במוחי, מה קורה במקרה עוד יותר מובהק מזה, השחקן מחזיר את הכדור לקבוצה הנורווגית והכדור מתגלגל לאיטו השוער ניגש לכדור מרים את הרגל והכדור נכנס (כמו השער העצמי של חרזי ואוואט).
השחקן הרי החזיר כדור לשוער היריב, לא אשמתו שהכדור נכנס. גם אז היית מצפה שיאפשרו ליריב להשוות?

שחר אמר/ה...

SORTER, אם השחקו לא התכוון לכבוש כפי שהוא טוען (ואני לא פוסל את זה), מבחינה ספורטיבית, אין הבדל בין המקרה הזה למה שכתבת.
הקבוצה שזכתה בכדור מן ההפקר, לפי הקודים ההתנהגותיים הלא כתובים של משחק הכדורגל, אמורה להחזיר אותו לשליטה של היריבה ואם תוך כדי המהלך היא כבשה בטעות שער, היא אמורה לתקן את זה.

פה אגב, העסק מסתבך מעט בגלל העניין עם שערי חוץ, אבל עדיין נדמה לי שהליטאים היו אמורים להחזיר את השער האבוד.

קבל במייל הודעה על עדכון

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner