יום ראשון, 6 ביולי 2008

ספיישל Freekick masters 2008

פרסום ראשון?
עם כל הכבוד (ויש ...) לגמר טורניר ווימבלדון, הדבר האמיתי התרחש הלילה ביוסטון.
כמה שמות מאוד מכובדים מעולם הכדורגל, התכנסו לטורניר בעיטות עונשין לשער שארגנו האמריקאים המוזרים. כל שחקן התבקש לבעוט ממקומות שונים באיזור הרחבה עם חומה של כמה ניצבים אומללים, שכל תפקידם היה לספוג את הבעיטות הלא מדוייקות וגם בעיטות ללא חומה.
כצפוי ברגע האחרון ביטלו כמה מהשמות שהיו אמורים להגיע כמו פרננדו טורס ודל פיירו.
רונאלדיניו שכפי שתראו בוידאו המצורף נראה שמן לא רק בסטילס. אם זה לא מספיק הוא סיים את הגמר עם מאזן עלוב של 0 כיבושים מ8 בעיטות. ..
לאו מסי כנראה קיבל השראה מהפרטנר שלו לקבוצה וסיים עם מאזן דומה. ....
הזוכה שהרוויח מיליון דולר הוא רפא מארקז מברצלונה. הנה וידאוז טריים שהועלו לרשת מהטורניר, לפי הביצועים אפשר להמר שאיציק זוהר וסלים טועמה היו פייבוריטים רציניים לפרס הראשון.

הנה רונאלדיניו השמן. מסכנים החבר'ה שעמדו בחומה, מה שהם עברו בשביל לקבל חתימההנה גם ליונל מסי, לפני הבעיטות התרחשה דרמה קטנה כשאחד הצופים עם מדיי אגרנטינה, חדר למגרש כנראה כדי להגיע לאלילו:והזוכה המאושר:

3 תגובות:

S&M אמר/ה...

מגוחך. פאתטי.

שוער שלא יודע לסדר חומה ומזנק לא בזמן, חומה של נערים, לא קופצת ולא מפריעה, לפעמים גם בלי חומה בכלל - והם לא מסוגלים לשים גול.

שחר אמר/ה...

האמת שרונאלדיניו קיבל קרדיט מוגזם בבארסה בכל מה שקשור לבעיטות עונשין, אחוזיי ההצלחה שלו לא היו מרשימים ביחס לכמות הבעיטות שהוא לקח בקבוצה התקפית כמו ברצלונה.

אנונימי אמר/ה...

בחייכם, רואים שמסי מפחד לבעוט חזק בגלל הילדים בחומה ועדיין כל הכדורים שלו היו במסגרת. רונלדיניו סתם שמן, הוא גמר את הקריירה.

קבל במייל הודעה על עדכון

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner